Оприлюднено для обговорення умови вступу до вишів у 2018 році

pexels-photo-109919

Міністерство освіти та науки оприлюднило для громадського обговорення проект Умов вступу до вищих навчальних закладів України на 2018 рік.

Згідно з текстом документа, для вступу у вищий навчальний заклад на здобуття ступеня бакалавра на основі сертифікатів ЗНО реєстрація електронних кабінетів та завантаження додатків до документів про повну загальну середню освіту, довідки про реєстрацію місця проживання (у разі необхідності) триватиме з 2 липня до 26 липня. Такі терміни будуть для тих, хто вступає тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Рейтинговий список абітурієнтів, які вступають за державним або регіональним замовленням на основі сертифікатів ЗНО, творчих конкурсів та вступних іспитів має бути оприлюднений не пізніше як 1 серпня. Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 12-ї години 6 серпня; зарахування вступників за державним або регіональним замовленням проводиться не пізніше 7 серпня, за рахунок цільових пільгових державних кредитів, за кошти фізичних та юридичних осіб – не пізніше 30 вересня.

Вступники можуть подати до дев’яти заяв на місця державного та регіонального замовлення в закритих (фіксованих) та відкритих конкурсних пропозиціях не більше, ніж з чотирьох спеціальностей.

У 2018 році при вступі до ВНЗ приймаються сертифікати ЗНО 2016, 2017 та 2018 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Оцінки з іноземних мов приймають лише з сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Також в проекті Умов вступу до вишів на 2018 рік для спеціальностей 221 «Стоматологія», 222 «Медицина», 226 «Фармація та промислова фармація», 228 «Педіатрія» галузі знань 22 «Охорона здоров’я» мінімальні значення кількості балів з вступних випробувань для вступу на основі повної загальної середньої освіти встановлено на рівні 150 балів.

Умови вступу до ВНЗ затверджуються наказом Міністерства освіти та науки у жовтні кожного року. Зауваження та пропозиції Міносвіти просить надсилати до 27 вересня 2017 року за електронною адресою: pyzhov@mon.gov.ua.

Нагадаємо, що Верховна Рада прийняла новий Закон «Про освіту». Проте президент Молдови хоче скасування цього закону. Так само незадоволені ним румунська і угорська спільноти.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus