Аpple представила новий iPhone X

r2_1505243054-1024x512

Американська компанія «Аpple» презентувала найочікуванішу новинку року – смартфон десятого покоління iPhone X. Презентація стала справжньою інтригою прес-конференції й відбулася одразу після представлення iPhone8.

Смартфон має суцільний екран та скляну задню частину. Гаджет отримав 5,8-дюймовий OLED дисплей Super Retina з роздільною здатністю 2436х1125.
Головна відмінність його дизайну від попередників – відсутність кнопки Home, що, в принципі, було очікуваним кроком від Apple після кількох витоків інформації напередодні.

Телефон тепер розблокується від погляду на нього – він сканує обличчя, користуючись картою з приблизно 30 тисяч інфрачервоних точок. Цю технологію, яка отримала назву Face ID, забезпечує нейронний процесор, здатний здійснювати 600 млрд операцій за секунду. При цьому сканування фотографії власника не забезпечить розблокування гаджета – йому потрібно живе інфрачервоне зображення. Телефон також пропонує функцію Animoji, тобто можливість робити іконки емоджі з виразу свого обличчя.

iPhone X позаду має 12-мегапіксельні камери з лінзами світлосилою f/1,8 та f/2,4 з подвійною стабілізацією. Вони вмонтовані вертикально (не горизонтально, як в попередніх моделях) на задній частині телефону. Більші можливості отримала фронтальна камера.

У пристрої працює процесор A11 Bionic, такий самий як і в iPhone8. Він також має безпровідний зарядний пристрій. Вартість iPhone X стартуватиме від 999 доларів у США. Оформлення попередніх замовлень почнеться 27 жовтня, перші покупці можуть отримати нову модель вже 3 листопада.

Нагадаємо, що раніше голосовий помічник Siri врятував дівчинку із Австралії.

Фото: fromua.news

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus