Новий рейтинг українських вишів

У 2014 році найкращими університетами визнали одразу два навчальні заклади — КНУ імені Тараса Шевченка та НТУУ «Київський політехнічний інститут». Про це розповіла керівник проекту «Топ – 200 Україна» Олеся Ліновицька.

«Висока затребуваність випускників цих вузів на ринку праці, як в Україні, так і за кордоном, відображає високу якість підготовки студентів, впровадження нових технологій в освітній процес. З іншого боку — тісне партнерство з роботодавцями», — запевнила Ліновицька.

У першій десятці університетів зберегли своє місце Харківський національний університет ім. В.Каразіна (3 місце), Національний університет «Києво -Могилянська академія» ( 4 місце), Національний гірничий університет (7 місце), Дніпропетровський національний університет (10 місце).

Поліпшили свої позиції НТУ «Харківський політехнічний інститут» ( 5 місце), Національний університет «Львівська політехніка» ( 6 місце). У Топ- 10 також увійшов Львівський національний університет ім. І.Франка, перемістившись з 14 на 9 позицію.
Джерело

 

 

 

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus