На Хмельниччині почнуть впроваджувати дуальну освіту

write

На базі Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області пройшов круглий стіл «Шляхи вирішення підготовки робітничих кадрів в аграрному секторі». Під час заходу домовилися про співпрацю між навчальними закладами та представниками бізнесу щодо впровадження елементів дуальної освіти.

Участь у круглому столі взяли представники освітніх закладів аграрного профілю Хмельницької області та представники агробізнесу. Основною темою стало наближення змісту професійної підготовки до сучасних потреб роботодавців та впровадження навчання робітників з професії «Робітник фермерського господарства».

Також учасники розглянули загрози аграрного ринку праці, тенденції його розвитку та бізнес-моделі. За їх словами, розвиток в Україні органічного землеробства – це ознака готовності українського суспільства до розвитку.

Нагадаємо, під час круглого столу «Дуальна освіта – виклик безробіттю» у лютому міністр освіти та науки Лілія Гриневич запропонувала впроваджувати дуальну освіту в український вищих навчальних закладах.

Фото: unsplash.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus