Медичний чатбот піклуватиметься про здоров’я мільйона британців

phone

Національна служба охорони здоров’я Британії запускає мобільний додаток для дистанційної консультації пацієнтів. Чатбот обслуговуватиме людей на основі штучного інтелекту.

Розробкою нового додатку займається стартап Babylon Health. Скористатися новою програмою зможуть усі жителі Британії. Чатбот даватиме відповіді в ситуаціях, що не потребують невідкладного медичного втручання. Саме так британські стартапери планують полегшити роботу гарячої лінії 111, що функціонує в країні з 2013 року.

У 111 працюють люди, що не мають медичної освіти. За цим номером не можна викликати швидку, проте можна отримати консультацію з проблемних питань (наприклад, якщо пацієнт випив більше таблеток, ніж треба за інструкцією). Останнім часом британці масово скаржилися на невисоку якість обслуговування сервісу.

Чатбот виконуватиме роботу оператора – дізнаватиметься симптоми та шукатиме оптимальне рішення. Тестування додатку планують розпочати наприкінці січня. Якщо результати перевірки виявляться успішними, доступ до мобільного додатку отримають усі жителі Великобританії.

Фото: babylonhealth.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus