Лист ректору Донецького національного університету в м. Вінниці

Нещодавно ми запустили спецпроект «Топ-менеджмент освіти» – серію інтерв’ю з головними людьми сучасної української освіти. Для першого матеріалу наша засновниця і журналіст Тетяна Терехова зустрілась з першим заступником Міністра освіти і науки Інною Совсун.

У ході розмови прозвучало питання про досвід одного з наших читачів – студента Донецького національного університету в м. Вінниці. Декілька днів тому ми отримали листа від ректора ДНУ Гринюка. Роман Федорович у своєму листі зазначає, що ця інформація шкодить іміджу ДНУ, та просить спростувати її або повідомити про відповідні факти.

З огляду на логічні причини та Закон України «Про інформацію» ми не можемо повідомити про джерело інформації чи надати саму інформацію.

Цю та іншу аргументацію ми повідомили пану ректору листом

Загалом, ситуація зацікавила нас та інших журналістів, і тепер ми збираємо доказову базу щодо випадків корупції у ДНУ та продовжуємо збирати інформацію щодо подібних випадків в інших вишах. Пишіть нам на uni@studway.com.ua або залишайте повідомлення в анонімній формі нижче.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus