Дайджест конкурсів на травень

хлопець 2

Виграй поїздку до Ізраїлю, візьми участь у конкурсі дизайну офісних аксесуарів і подайся на премію за краще документальне фото. Читайте також про конкурси червня.

Levallois Prize 2017

Французький конкурс для молодих фотографів (до 35 років). Для участі необхідно надіслати один фотопроект на вільну тематику (15 знімків), опис проекту французькою чи англійською мовою, заповнену заявку та резюме.

Приз: 10 000 € й організація персональної виставки в Galerie L’Escale (Левалуа, Франція)
Дедлайн: 2 травня

Реклама

Конкурс відео на тему енергозбереження від Представництва ЄС в Україні

Представництво ЄС оголосило прийом відеоробіт для конкурсу в рамках щорічного проекту «ЄС: вибір молодого покоління України». Цьогоріч Представництво пропонує зосередитися на темі енергозбереження та його важливості як у побуті українців, так і для благополуччя всієї країни. Роботи приймаються у двох категоріях: професіоналів (ті, що мають освіту та професійний досвід у сфері виробництва відео) та аматорів.

Приз: спеціальні призи, дипломи та сувеніри
Дедлайн: 23 травня

Фотоконкурс World.Report Award 2017

Італійський конкурс документальної фотографії розділений на п’ять секцій: Master Award, Spot Light Award, Short Story Award, European Photographers Award і Single Shot Award. Для участі в останній необхідно відправити до п’яти знімків, у категорії Short Story Award – від п’яти до десяти, а у всіх інших – від двадцяти до сорока фотографій. Плата за участь: 15 € за одну секцію, 25 € за дві, 35 € за три, 45 € за чотири секції і 5 € за участь у секції «Окремий знімок».

Приз: від 800 € до 6 000 € для переможців у категоріях.
Дедлайн: 9 травня

фотографії

Конкурс фото The Dorothea Lange – Paul Taylor Prize 2017

Конкурс від Центру документальних мистецтв при Університеті Дьюка, Північна Кароліна, присвячений пам’яті фотографа Доротеї Ланж і письменника Пола Тейлора. Для участі необхідно надіслати портфоліо (до 20 знімків) з супровідним текстом. Особлива увага буде приділена авторам, які поєднують у своїх проектах тексти та фотографії. Плата за участь – 65 $.

Приз: 10 000 $
Дедлайн: 7 травня

Безкоштовна подорож до Ізраїлю для української молоді

Можливість поїхати у десятиденну подорож до Ізраїлю абсолютно безкоштовно від програми «Тагліт». Мета проекту – викликати інтерес молоді до єврейських коренів, до своєї спадщини та знайомство з країною. Для участі у програмі є дві обов’язкові умови: вік від 18 до 26 років і наявність єврейського коріння. Для участі заповни реєстраційну форму на офіційному сайті програми.

Приз: безкоштовна поїздка до Ізраїлю
Дедлайн: 30 квітня

MonsterСarsUA 2017: конкурс божевільних механізмів

Надихнувшись Mad Max і Burning Man, асоціація «Ноосфера» ініціює конкурс божевільних механізмів та авто/мото/вело творчості MonsterСarsUA 2017. Будь-які транспортні засоби (саморобні баггі, трайки, хот-роди, машини, відтюнінговані під монстрів, байки, чоппери, круїзери й інші незвичайні колісні конструкції), а також велетенські чудернацькі механізми можуть брати участь у конкурсі. Форма реєстрації. З усіх питань пишіть на monster@bestrobofest.com.

Приз: від 1 000 до 5 000 $
Дедлайн: 26 травня

хлопець (2)

Премія MIT Media Lab Disobedience Award за непокору задля блага суспільства

Приймаються заявки на приз MIT Media Lab Disobedience Award розміром 250 000 $. Цей приз може отримати людина чи група людей, яка проявляє особисту непокору на благо суспільства.

Мета премії – поінформованість і підтримка відповідального непослуху, сприяння зразків наслідування для молодих людей. Приз можуть отримати як індивідуальні конкурсанти, так і групи. Конкурсантам необхідно представити правила (у якій сфері) вони порушили та ризикували собою заради блага суспільства. Комісія MIT Media Lab, яка складається з активістів, учених, дизайнерів, інженерів, перегляне подані заявки й обере переможця.

Приз: 250 000 $
Дедлайн: 1 травня

British Journal of Photography BreakThrough

Конкурс від престижного британського фото журналу BJP для фотографів-початківців. Взяти участь у ньому можуть тільки студенти чи недавні випускники (не пізніше п’яти років після отримання диплома). Серед членів журі – редактори BJP, молодший куратор Tate Modern Емма Льюїс, фотограф Magnum Photos Діана Маркозіан і редактор онлайн-версії журналу AnOther Мейзі Скідмор. Плата за участь – від 10 £ до 40 £.

Приз: публікація у BJP та участь у лондонській виставці Free Range
Дедлайн: 8 травня

Конкурс дизайну офісних аксесуарів

Конкурсу Simple Office Accessories пропонує створити дизайн простого офісного аксесуара. Дизайн повинен бути реальним для втілення, функціональним, мати низьку виробничу ціну. Для подачі заявки необхідно перейти на офіційний сайт, зареєструватися, створити невеликий графічний дизайн продукту та завантажити його на сайт. Запитання надсилай англійською на contest@inventedfor.com.

Приз: 5 000 €, всесвітнє визнання і власний підпис на продукті
Дедлайн: 21 травня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus