У Львові оголосили конкурс із розробки студентського е-квитка

квиток

У Львові стартував конкурс із розробки електронного студентського квитка. Проект ініціював Національний університет «Львівська політехніка» у партнерстві зі Львівською міською радою та «ПриватБанком».

Учасники хакатону можуть запропонувати оптимальний перелік можливостей застосування «Єдиного квитка». Очікується, що останній одночасно матиме функції студентського квитка, читацького, перепустки в гуртожиток, е-квитка для громадського транспорту та банківського рахунку для отримання стипендії.

«Учасники хакатону, команди студентів, у травні розроблятимуть проекти квитка. Вони самі запропонують саме ті функції, які є найбільш актуальними для студентства», – зазначив Назар Подольчак.

«На сьогодні є усі можливості, щоб поєднати студентський квиток із банківським рахунком, передбачити можливість оплати за проїзд у громадському транспорті, використовувати його як перепустку у гуртожитки. Мобільний додаток Privat24 дозволяє проводити оплату за проїзд у транспорті за допомогою зчитування QR-коду. За таким же принципом можна використовувати його як перепустку», – зазначає представник «ПриватБанку» Володимир Фальчук.

Студентський мер Львова Руслан Сагановський додав, що «Єдиний квиток» також може діяти як спеціальна знижка для студентів. «Студенти упродовж конкурсу будуть залучати до співпраці заклади, які готові надавати знижки на ті чи інші послуги, відвідування культурних установ тощо», – сказав він.

Конкурс підтримало міністерство освіти і науки України, котре надало вишу для проекту доступ до Єдиної електронної бази даних студентів. Запровадити новий студентський квиток планують уже з 1 вересня, оформлюватимуть його безкоштовно.

Упродовж перехідного періоду такі квитки діятимуть паралельно із пластиковими. Далі кожен із львівських університетів зможе вільно долучитися до проекту, звернувшись із проханням до міської ради.

За інформацією Назара Подольчака, до участі у хакатоні уже зголосилися шість команд: чотири із НУ «Львівської Політехніки» та дві із Національного лісотехнічного університету України. Для участі у конкурсі необхідно подати реєстраційну анкету.

Нагадаємо, раніше студенти КНУ ім. Т.Шевченка запустили додаток Type&Hide.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus