У китайському Гуанчжоу до 2020 з’являться 8000 нових ІТ-компаній

girl with laptop

Гуанчжоу, столиця провінції Гуандун, має намір стати національним інноваційним центром, в якому до 2020 року з’явиться 8000 нових ІТ-компаній. Про це заявив нещодавно обраний мер міста Гохуей Вень.

«Ми створимо безліч високотехнологічних та інноваційних підприємств у найближчі роки. Незалежні інновації відіграють усе більшу роль в економічній трансформації та індустріальному розвитку», – стверджує мер. За його планами, через 5 років у місті виникнуть ще 8000 ІТ-компаній і 200 тисяч науково-технічних підприємств.

Завдяки інвестиціям число ІТ-компаній у столиці провінції зросло з 1253 у 2011 році до 4700 у 2016. На думку Лі Іна, заступника директора Цифрового інституту Гуанчжоу, це допомогло посилити позиції міста як одного з центрів економічного розвитку. «Місту потрібно виростити ряд інноваційних і високотехнологічних підприємств на зразок Tencent Inc. у Шеньчжені», – переконаний він.

«Ми збільшимо інвестиції в інновації і станемо краще захищати інтелектуальну власність, створимо для ІТ-бізнесу здоровий ґрунт», – пообіцяв новий мер Гуанчжоу. Згідно з планом розвитку, на інвестиції в технологічні розробки і дослідження виділять 3% ВВП у 2020 році. Ряд великих компаній – Cisco Systems, General Electric і Foxconn Technology Group – уже підписали угоду про створення в місті своїх підприємств.

Фото: unsplash.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus