Все, що потрібно знати про IELTS

IELTS (від англ. International English Language Testing System) – міжнародна система тестування англійської мови, що створена та підтримується спільно Кембриджським університетом, Британською радою та організацією IDP Education Australia.

Мета тесту – оцінка рівня володіння мовою тих, для кого англійська не є рідною.

Сертифікат Academic IELTS використовується для вступу у школи, коледжі та ВНЗ Великобританії, Канади, Австралії, Ірландії, Нової Зеландії, ПАР, США та інших країн, де викладають англійською мовою (загалом понад 6000 навчальних закладів у 135 країнах світу).

Наявність сертифікату General Training IELTS обов’язкова для усіх, хто бажає іммігрувати до Канади, Австралії, Великобританії чи Нової Зеландії за системою професійної міграції (в окремих випадках Academic IELTS).

IELTS існує як у паперовому, так і в комп’ютеризованому вигляді. Тести перевіряють на місці, тобто у тест-центрі, де проходить іспит. Усна частина приймається екзаменатором. Розмова викладача з учасником записується для процедури оцінювання та на випадок апеляції.

Тест складається з чотирьох модулів – Listening, Reading, Writing та Speaking. Розмовний модуль (Speaking) та модуль зі слухання (Listening) – однакові у Academic та General, у той час коли читання (Reading) і писання (Writing) відрізняються за складністю в залежності від версії тесту (за основними темами).

Загальна тривалість тесту2 години 45 хвилин.

Вартість тесту в Україні становить 3500 грн.

ielts_studway
Як зареєструватися на IELTS?
Особливості реєстрації для складання міжнародного тесту з англійської мови IELTS. Де це зробити в Україні? Як змінити дату чи повернути кошти? Відповідаємо у цій статті.
Як готуватись до IELTS?
Усі типи підготовки до IELTS: курси, класичні чи skype-заняття з викладачами, матеріали та ресурси для самопідготовки і посилання на пробні онлайн-тести у статті «Студвею».
Як проходить IELTS?
Що відбувається у день тесту? Який механізм оцінювання IELTS? Деталі процедури апеляції. Відповідаємо у цій статті.
Які правила та поради для складання IELTS?
Що з собою брати на тест, а що не варто, лайфхаки від досвідчених та правила екзаменаторів – у цій статті.
Особистий досвід складання тесту IELTS
Секрети успіху та потаємні страхи наших героїв – вони склали IELTS. Як пережити і залишитися при пам’яті до кінця тесту.
Мобільні додатки для підготовки до IELTS
Перелік найкращого софту для iOS та Android – переваги та особливості використання – у цій статті.

Автор тексту: Роман Матков
Редактор: Софія Пилипюк
Інфографіка: Анастасія Новобранець

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.