Гранти травня для студентів і науковців

Знімок екрана 2017-04-20 о 13.26.15

Отримай грант на навчання у Сингапурі та подай заявку на магістерську стипендію у Литві. Читайте також про гранти червня.

Дослідницька програма з політології

Аспіранти та дослідники зі ступенем можуть подаватися на 5-місячну дослідницьку програму в університеті Тарту. Програма сфокусована на спеціалізації political and societal transition in Eurasia and Eastern Europe.

Грант: повне покриття витрат протягом 5 місяців програми
Дедлайн: 4 травня

Реклама

Грант для митців

Архітектори, графічні дизайнери, музиканти, письменники, режисери, фотографи, журналісти, ілюстратори, аніматори запрошуються до участі в резидентській програмі в Тревізо, Італія. Організатори оплачують проживання та харчування, квиток до Італії, страхування, а також надають стипендію.

Грант: повне покриття витрат під час перебування у резиденції
Дедлайн: протягом року

Грант на магістратуру в Литві

У рамках співпраці між Литвою й Україною у сфері освіти та науки уже четвертий рік поспіль українські студенти мають можливість отримати державні стипендії Литви для програм магістратури, що покривають витрати на навчання та проживання. 

Грант: покриття витрат на навчання та проживання
Дедлайн: 10 травня

робоче місце

Навчання у Сингапурі

Nanyang Technological University у Сингапурі приймає студентів зі всього світу на навчання за технологічними й економічними спеціальностями. Університет пропонує 3 програми стипендій для PhD і 4 для бажаючих навчатися на магістратурі.

Грант: покриття витрат на навчання, стипендія
Дедлайн: 31 липня

Стипендіальна програма Masdar Institute в ОАЕ

Стипендіальна програма університету Masdar Institute для студентів магістратури й аспірантури. Стипендію можуть отримати як громадяни ОАЕ, так і іноземні студенти.

Грант: покриття витрат на навчання + стипендія
Дедлайн: 31 травня

Transform Together Scholarship на навчання у Великій Британії

Університет Sheffield Hallam University у Великій Британії пропонує стипендію Transform Together Scholarship іноземним студентам бакалаврату та магістратури.

Грант: студенти можуть отримати стипендію, яка складає 50% знижки вартості навчання
Дедлайн: 31 травня

Навчання в Італії для економістів

Scuola superiore Sant’Anna, Pisa спільно з Université de Strasbourg, France щорічно приймає заявки на проходження докторантури за спеціальності «економіка». Тривалість програми – 4 роки. Організатори надають щорічну стипендію, харчування та проживання на території кампуса. Мова навчання – англійська.

Грант: щорічна стипендія
Дедлайн: 11 травня

робоче

Повні та часткові стипендії на навчання у Канаді

Коледж Humber College (Торонто, Канада) пропонує повну та часткову стипендію іноземним студентам, які розпочинають навчання в університеті Humber College у 2018 році на одній із undergraduate programmes. На стипендію можуть претендувати кандидати, які вступили на навчання на будь-яку undergraduate programmes коледжу Humber College.

Грант: повна та часткова стипендії на навчання
Дедлайн: 19 травня

Academy Robert Bosch Fellowship

Стипендія від Королівського інституту міжнародних відносин на дев’ятимісячні дослідження у сфері політики, економіки та соціологічних досліджень на пострадянському просторі. Пропозиція актуальна для студентів-бакалаврів і магістрів. Для участі кандидатам слід заповнити аплікаційну форму.

Грант: щомісячна стипендія у розмірі 2 300 £. Організатори також покривають витрати на переїзд
Дедлайн: 31 травня

Стипендіальна програма Kemitraan Negara Berkembang на навчання в Індонезії

Стипендіальна програма Kemitraan Negara Berkembang (KNB) – фінансова допомога від уряду Індонезії студентам із країн, що розвиваються. Стипендію можна отримати для навчання в магістратурі одного з індонезійських ВНЗ. Кандидати мають можливість обрати програму магістратури одного з 16 університетів.

Грант: оплата навчання + оплата додаткових витрат + стипендія
Дедлайн: 30 травня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus