Гранти квітня для студентів і науковців

конспект2

Отримай грант на реалізацію волонтерського проекту, подай заявку на безкоштовне навчання у Вроцлаві та здобудь стипендію на магістратуру у Словаччині.

UWE Bristol International scholarships

Університет Західної Англії (Брістоль) надає іноземним студентам стипендії на отримання ступені магістра за всіма спеціальностями, що представлені у навчальному закладі. До подачі документів на отримання стипендії апліканти мають вступити на обрану програму університету. Опісля – податися на отримання однієї із запропонованих стипендій.

Грант: покриття витрат на навчання
Дедлайн: 30 квітня

Реклама

Програма «Всесвітні студії» на отримання грантів на навчання за кордоном

Фонд Віктора Пінчука розпочав 8-й конкурсний відбір учасників освітньої програми «Всесвітні студії», що надає можливість талановитим українським студентам і професіоналам отримати гранти на навчання за магістерськими програмами в кращих університетах світу. Підтримка надається аплікантам у галузях: аграрні науки, аерокосмічна інженерія, альтернативна енергетика, державне управління, публічне право, екологія й охорона навколишнього середовища. Детальніше тут.

Грант: гранти на покриття витрат на навчання
Дедлайн: 15 травня

Магістратура у Словаччині

Фундація Пента надає гранти на навчання на магістерських програмах в університетах Словаччини за напрямками міжнародні фінанси, медицина, математика, фізика, інформатика. Програма також передбачає можливість проходження стажування у Penta Investments або в одній з дочірніх компаній.

Грант: оплата навчання + щомісячна стипендія у розмірі 300 €
Дедлайн: 15 квітня

робота

Вивчай комп’ютерні науки в Единбурзькому університеті

Стипендії від Единбурзького університету на здобуття ступеня магістра в галузі комп’ютерних наук. Для подачі слід підготувати пакет документів, що включає: заповнену онлайн-заяву, два рекомендаційні листи, копії дипломів з додатками, тест з англійської мови. Університет також надає гранти та часткові стипендії на навчання за іншими спеціальностями. Детальнішу інформацію шукай на веб-сайті навчального закладу.

Грант: покриття витрат на навчання
Дедлайн: 3 квітня

Стипендії на магістратуру у Бельгії

Уряд регіону Фландрія у Бельгії у рамках стипендіальної програми – Master Mind Scholarships – надає іноземним студентам гранти на навчання в університетах Бельгії для здобуття ступеню магістра. Обрати навчання можна у кількох університетах за всіма спеціальностями. Студенти не можуть подаватися самостійно. Для подачі університет апліканта має підписати договір про співпрацю з бельгійським вишем. Список таких навчальних закладів дивіться тут.

Грант: покриття витрат на навчання
Дедлайн: 30 квітня

Безкоштовне навчання у Вроцлаві у рамках програми Teraz Wrocław

Місця для іноземних студентів зі Східної Європи на безкоштовне навчання у Вроцлавському університеті та Вроцлавському природничому університеті у рамках програми Teraz Wrocław. Ознайомитися з пропозицією Вроцлавського Університету ти можеш тут, навчальна пропозиція Природничого Університету у Вроцлаві – тут. Серед обов’язкових вимог – вільне володіння польською мовою. Безкоштовні місця надаються на здобуття ступеня бакалавра та магістра.

Грант: безкоштовне навчання у Вроцлаві
Дедлайн: реєстрація на програму відкривається 4 травня і триває до літа

ноутбук

Гранти на дослідження в університеті Бонна

Дослідники будь-якої національності запрошуються до участі у програмі на проведення досліджень ZEF. Програма розрахована на аплікантів за спеціальностями: економіка, соціологія, екологія, політологія, сільське господарство, біологія, лісове господарство, математика, науки про Землю. Одна з обов’язкових умов – зацікавленість у міждисциплінарних дослідженнях.

Грант: оплата навчання. Витрати на проживання в Німеччині аплікант повинен покрити самостійно або за допомогою зовнішніх фондів.
Дедлайн: 31 серпня

Навчання у Плімутському університеті в Англії

Плімутський університет надає іноземним студентам гранти на навчання у рамках програми International Student Merit Scholarship. Перш ніж подавати документи, студент повинен отримати запрошення на навчання від університету. Гранти надаються на всі програми університету. Для подачі слід надіслати: заповнену заявку, копію листа-запрошення від університету, рекомендаційний лист (має бути іншим, ніж той, що подавався під час вступу на саму освітню програму), оцінки за бакалаврат.

Грант: 2 500 £
Дедлайн: 30 червня

Гранти на реалізацію волонтерських проектів

Львівська освітня фундація оголосила конкурс міні-грантів «Розвиток волонтерства в громадах». Ініціатива підтримує активну молодь, що хоче здійснювати соціальний супровід дітей-сиріт, напівсиріт і дітей у складних життєвих обставинах.
Проект може бути реалізований за напрямками:

  • організація дозвілля та освіти дітей цільової групи (навчання, майстер-класи, заходи недільної школи);
  • організація денного табору при парафії для дітей цільової групи;
  • візити у сиротинці й установи інтернатного типу із навчально-виховними заходами (зустрічі, катехизація, арт-напрям тощо).

Грант: максимальна сума гранту – 15 000 грн
Дедлайн: 31 березня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus