У Франції запустили серію онлайн-курсів із синтетичної біології

Новина 1

Французький Центр міждисциплінарних досліджень запустив онлайн-платформу з безкоштовними курсами із синтетичної біології. Проект Synthetic Biology One навчить розробляти нові сорти йогурту, змінювати колір бактерій і модифікувати кишкову паличку.

На платформі Synthetic Biology One доступні три теоретичні міні-курси з тестовими завданнями та навчальна гра Hero.Coli. Перший курс вчить створювати новий сорт йогурту, другий дає змогу створити власний ГМО. Третій навчить управляти експресією генів для зміни кольору бактерій.

Усі курси проводяться англійською мовою. Вони також навчають основам біології, математики і програмування, пропонують розглянути ключові питання етики та безпеки. Засновники проекту обіцяють, що кожний випускник навчиться читати, писати і створювати ДНК. Видача сертифікатів слухачам курсів поки що не передбачена.

Поки що найбільше студентів зареєструвалися на участь у грі Hero.Coli. Її головне завдання – керувати мікроорганізмом, збираючи і об’єднуючи функціональні фрагменти ДНК.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus