Фонд Випускників України дарує 60 тисяч гривень на освітні проекти

pexels-photo-269448

Освітній конкурс з дизайн-мислення «Я – інноватор» від Фонду Випускників України дарує нагоду отримати грошову підтримку в 60 тис. грн (призовий фонд від інноваційної компанії Grammarly) на запуск власного проекту, який покращить навчальний процес для української молоді.

Для участі в конкурсі необхідно зареєструватися за посиланням. Реєструватися можуть не лише окремі особи, але й команди. До конкурсу запрошують учнів, студентів, батьків, викладачів та всіх, хто опікується певним навчальним закладом.

Потрібно знайти конкретну ситуацію/виклик у своєму навчальному закладі. Над цією ситуацію треба попрацювати і в результаті запропонувати інноваційне рішення, яке покращить навчальний досвід.

Також необхідно повністю пройти навчання на онлайн-курсі «Дизайн-мислення для інновацій». До 12 грудня 2017 року потрібно подати відео для участі в конкурсі.
Тривалість відео — 3-5 хвилин. У ролику потрібно описати чи показати процес пошуку свого інноваційного рішення за результатами навчання та представити саме рішення.

25 грудня журі оголосить 5 переможців конкурсу, які зможуть розмістити свої проекти на платформі GoFundEd та отримати стартову грошову підтримку з призового фонду.

Нагадаємо, що стартував VI Фестиваль Sikorsky Challenge 2017. А українські ВНЗ презентують наукові розробки для Збройних сил.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus