Фірма-будівельник гуртожитку НУ «Львівська політехніка» створена за три тижні до тендеру

гуртожиток

У торгах на будівництво нового гуртожитку НУ «Львівська політехніка» переможцем визнали ТзОВ «Компанія Будремактив». Вона була створена 20 липня 2017 року.

Інформація про переможця торгів була оприлюднена 4 вересня на порталі публічних закупівель Prozorro. Зараз триває процес укладення договору на виконання робіт.

Тепер ТзОВ «Компанія Будремактив» за 39,5 млн грн проведе земляні роботи та зведе каркас будівлі гуртожитку. Керівником та кінцевим бенефіціаром підприємства є львів’янин Олег Медик.

ТзОВ «Компанія Будремактив» була створена наприкінці липня 2017 року, тобто приблизно за три тижні до оголошення тендеру на будівництво гуртожитку, двома іншими фірмами – «Компанія Актив» та «Фірма «Будремкомфорт». Їхнім власником є Євген Міллєр.

Земельні роботи та зведення каркасу будівлі мають завершити до кінця 2017 року. Новий гуртожиток буде розташований на вул. Відкритій, поруч із гуртожитком №10. Ідеться про 10-поверховий будинок, де житимуть приблизно 400 студентів та аспірантів. На останньому, 10 поверсі, облаштують спортзал.

Нагадаємо, що цей гуртожиток матиме блочну систему поселення і буде першим гуртожитком НУ «ЛП», де кухня буде облаштована у блоці, а не на поверсі. У кожній кімнаті житимуть в середньому 2-3 людей.

Загальна вартість будівництва нового гуртожитку становитиме 150 млн грн. Ці кошти «Львівській політехніці» виділить уряд з державного бюджету. У 2017 році «Львівська політехніка» отримала 40 млн грн, які має освоїти до кінця Року.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus