«Файне Місто» у стилі Light

Один в каное

Традиційно фестиваль «Файне Місто» спрямований на аудиторію шанувальників рок-музики. Однак кожен меломан може знайти там щось для себе. Зібрали для вас 5 колективів із Light Stage, які обов’язково варто почути і побачити на «Файному Місті» 2017.

«Один в каное»

Цього року львівський колектив «Один в каное» трохи рідше з’являється на публіці, що стає зайвим приводом обов’язково відвідати їхній виступ на фестивалі. Музиканти грають дуже проникливу глибоку акустичну музику, де вокал пробирає до тремтіння, а мелодії чіпляють за душу. У музикантів величезна кількість шанувальників і це абсолютно виправдано.

Реклама

Kadnay

Український інді-електро-поп колектив Kadnay – це проект музикантів Діми Кадная та Філа Коляденко. Хлопці голосно заявили про себе, чудово виступивши на національному відборі на Євробачення-2017. Сьогодні вони активно розвивають свою творчість, саме тому виступ Kadnay на «Файному» пропускати не варто.

Artbrother

Інді-поп колектив зі Швеції Artbrother заслуговує найпильнішої уваги. Гурт з’явився у 2013 році й з того часу дарує свою світлу музику всім охочим.

Ті, що падають вгору

Цей колектив існує з далекого 1996 року. Сьогодні склад практично повністю змінився, як і музика, яку пишуть музиканти: жанр коливається між роком і поп-роком. У травні гурт представив третій альбом «Десь там в небесах», що відрізняється правильними гітарними партіями і пластичним жіночим вокалом. Їхню нову програму можна буде почути на фестивалі.

Vagabond Specter

Українці Vagabond Specter голосно заявили про себе в 2016 році, ставши одним з українських музичних відкриттів. За час існування хлопці представили публіці два музичних кліпи, а також дебютний альбом Mirrors. Музиканти грають у стилі інді-рок, але не обмежують себе одним жанром, на відмінно справляючись як з фатальними композиціями, так і з романтичними баладами.

*Редакція «Студвею» не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлює автор.

Фото: соцмережі.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus