Куди піти на вихідних 8-9 квітня

рукаЯкщо слухати техно, то від профі своєї справи. І так, щоб відчути кожну грань композиції звуків. «Грані техно» дадуть все необхідне фанату цього музичного стилю. А якщо подібне не до смаку, то є в Києві олдскул-варіант: «Blues Evening». В програмі як драйвові пісні, так і слоу блюзи. На сцені гратимуть музиканти з різних груп, в тому числі Max Tovstyi’s Blues Band, до яких можна приєднатися пройшовши попередню реєстрацію. А от щоб знайти спокій у цій всій метушні, потрібно іти вчитись грати на хангу. Денис Меркулов спробує навчити, як видобувати з цього космічного інструмента не менш космічні звуки.

У Львові можна стати гостем дня народження Альтернативної кави. Три роки тому три не зовсім врівноважених людини витягнули на площу Ринок стіл, кинули подовжувач у сусідній хостел і почали варити якусь на диво смачну каву, до якої не хотілось додавати цукор. Тепер це близько 3 000 людей, які створюють неймовірно смачну каву і хочуть відсвяткувати разом з відвідувачами мить сміливості три роки тому. А якщо ти любиш щось міцніше, то дорога тобі на «Guest-bartending» від Христини Ковальової. Будуть дуже смачні коктейлі від гуру цієї справи.

В Одесі виступлять хлопці з Fontaliza. Це буде їх перший сольний концерт в цьому році, на якому вони презентуватимуть новий альбом. А зважаючи на хороший досвід виступів на різноманітних сценах – концерт має вийти хороший. Окрім цих хлопців, буде у місті гостем німець Eriq Johnson. Продюсер, діджей, власник кількох лейблів – ніч з ним і його творчістю може вийти доволі цікавим варіантом відпочинку.

У Дніпрі також домінують музичні івенти: із Чехії приїхав Kirill Astra, з Одеси – Кирило Філін. І двоє Кирилів вирішили влаштувати музичний бум техно. А якщо таке не до душі, то з Італії також є гості: Above the Tree дивуватимуть африканськими мотивами, авангардом і вплетенням блюзу.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus