Куди піти на вихідних 5-6 серпня

manКияни матимуть можливість цього тижня відвідати кіно на відкритому повітрі у Солом’янському парку. Показувати будуть фільм «Пригоди у Вегасі». Зауваж, ще й безкоштовно. Якщо ти шанувальник екскурсій, то є змога відвідати костюмовану екскурсію «Поезії та листи». Організатори обіцяють, що гості зможуть відчути ту атмосферу, що панувала в квартирі подружжя Тичин через цитати з щоденникових записів та листування. І, як завжди, є альтернатива для поціновувачів активного відпочинку – велопокатушки недалеко від Києва. Красиві краєвиди та ще й про воєнну історію щось розкажуть.

В Одесі також відбудеться кіно на свіжому повітрі, але не один фільм, а одразу декілька! Організатори обіцяють приємну атмосферу на всю ніч. А після цього, можна й завітати на недільну каву з правозахисниками. Там тобі розкажуть хто такі правозахисники та чим вони займаються. І хто знає, може саме ти захочеш до них приєднатися.

Львів також не відстає та запрошує насолодитися комедією «Ніч в музеї» в Парку культури та відпочинку. А ті, хто не можуть всидіти на місці, можуть взяти участь у відкритому суботньому забізі. Організатори кажуть, що якщо не хочеш бігати, то можна ще й поволонтерити. А в Харкові буде дуже смачно і весело на Міському пікніку (принаймі, так обіцяють, тож піди і перевір).

Вдалих вихідних!

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus