Куди піти на вихідних 4-5 березня

квіти

На днях сталася неймовірна подія! Я склала зимову курточку і витягла їй на зміну осінню. Звісно, можливо, мені й доведеться ще повертатись до теплішого варіанту, але будемо надіятись, що весна прийшла остаточно. До речі, тепер у мене виникла проблема: мені дуже складно сконцентруватись на роботі. Особливо в офісі, коли за вікном сонце і у пташок неначе гастролі. Тому вихідні чекала з нетерпінням. І ось що у нас тут по-весняному цікавого:

Я знайшла місце, де у Києві можна танцювати сальсу до ранку! А ще кізомбу. І чесно скажу, що ні одного, ні іншого не вмію. Але яка різниця? Весна ж! Вона вимагає танців та веселощів. Але якщо ти нетанцюючий спортсмен, то у мене є інший цікавий варіант проведення весняних ночей: береш велосипед і катаєшся на ньому 32 км у компанії таких же. Маршрут справді вражає. За бажання, можеш до мене навіть на сальсу заглянути. Все-таки проїжджатимеш поряд. Ну а якщо ти не є танцюристом, і нічні велосипедні прогулянки у тебе не викликають захоплення, то надіюсь, що в тебе просто душа митця. В такому випадку запропоную витратити вечір на змальовування красивого Андріївського спуску. Але якщо вже й це не до смаку, то хоча б іди посмійся з коміків. Там тебе ще й смачною кавою пригостять.

У Львові відбудеться свято ірландської музики до дня Святого Патріка. Не знаю, чи знайдеш там щасливі листочки клевера. Чи можливо, які інші листочки… Але організатори обіцяють, що буде весело. А ще у Львові також танцюватимуть сальсу (ну я не могла про це змовчати)! Наполегливо рекомендую відвідати майстер-клас, бо весна створена для того, щоб танцювати.

В Одесі я б послухала De Phazz. Надто голосно організатори заявляють, що виконавці є лідерами європейської сцени з ейсід-джазу і тріп-хопу. А ще б не відмовила собі у можливості глянути і послухати блакитноволосого виконавця із The Parakit.

Дніпро також запрошує танцювати під керівництвом Микити. Кажуть, його музика всіх заставляє опинятись на танцполі.

Веселих вихідних!

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus