Куди піти на вихідних 25-26 лютого

кава

Сонячних променів стає більше, зранку прокидатись приємніше, під курточкою на одну кофтину менше. Словом, весна вже поряд і замість того, щоб іти на пари, хочеться чогось яскравішого. Тільки от пари пропускати все ж не варто… Пропоную вам все компенсовувати на вихідних. Тому розбираємось, що і де відбувається у ці вихідні.

У Києві виступить гурт Blooms Corda. Організатори обіцяють незабутню атмосферу і просто розливаються порівняннями того, що тебе очікує. Раджу попередньо прослухати доробок групи і якщо сподобається – не вагайся. А у Closer завітають легендарні Giles Smith і James Priestley. Хлопці відіграють на денній вечірці. Любителям хаус і техно музики буде до смаку опинитись на вечірці. Любителі джазу можуть проігнорувати дві перші пропозиції і завітати на джаз. У програмі всі зірки, починаючи ще з 1930-х років і до наших днів.
І остання музична пропозиція на цей раз – Night Lovell у Києві в рамках туру EU17.

Львів сколихне не так словами, як музикою Іздрика, бо завітає в місто його DRUMТИАТР. Музиканти називають свій стиль DECLAMATION ELECTRO-PUNK, наголошуючи на тому, що DRUMТИАТР – єдина у світі група, яка повністю відмовилася від репетицій. Любителі смачно поїсти під хорошу музику можуть завітати у Дзигу. А от попити чаю під поезію – це у Першу Львівську Медіатеку. Там з вами говоритиме Андрій Половко. І завершу список абсолютно неспокійним варіантом: Arston буде у Львові і накоїть шуму. Таке не варто пропускати!

Одесити зможуть насолодитись харизматичністю гурту ДахаБраха. А якщо для когось вони нові і незвідані, то саме час познайомитись з їх творами ближче. Моментами буде дивно, моментами неочікувано, але завжди у результаті залишатиметься задоволення естета. Не можу також оминути майже історичну подію: до Одеси завітає Benny Benack III. The New York Times його обізвав «найхаризматичнішим трубачем Америки».

У Харкові варто відвідати виставу «Щур» від театру, який працює у безсловесному жанрі. Не знаю, як це… Розкажете про побачене.

Хороших передвесняних вихідних!

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus