Куди піти на вихідних 22-23 липня

Знімок екрана 2017-07-20 о 10.49.50У Mezzanine: виступатимуть два музичні проекти, які вражатимуть киян одночасно складністю та легкістю озвученого. І поки хтось слухатиме музику, решта бігатиме по столиці у пошукати геніальної майбутньої світлини: портфоліо-рев’ю від Крістофера Макоса. Учасників портфоліо-рев’ю відбере особисто Крістофер Макос на основі мотиваційних листів та портфоліо. Все серйозно і такий шанс пропускати не варто.

В Одесі відбудеться реггі-фестиваль: легкі мелодії, шум моря і тотальне задоволення від життя принаймні на вечір гарантовано. В місті також виступатиме ONUKA, тому шанувальники нехай вже купують квитки. Може й не залишитись.

У Львові пройде SKOVORODA Fest: спочатку учасники відпочиватимуть на даху, потім вечірка перейде в клубний формат у приміщенні. А багато цікавих інструментів та етномотиви можна буде знайти на виступі гурту The Doox.

Харків потішить жителів цибулевим фестивалем їжі (ні, там не буде гірко, там буде смачно!). А в Дніпрі виступлять The Maneken. Вони максимально занурять тебе у святкову атмосферу 70-х.

Не пропускайте цікаві події у своєму місті, літо має властивість закінчуватись.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus