Куди піти на вихідних 22-23 квітня

хлопець 2

Якщо за день випиваєш десять чашок чаю у намаганні зігрітись і не уявляєш, як переживеш ще декілька днів цього ненависного похолодання…

… то збирайся до гурту барабанщиків AfriKAN. Африканські мотиви і запрошені гості заставлять забути про холод. Ще один варіант зігрітись: згадати, як сальсу танцювати. Можна навіть попередньо провести репетицію зігрівання з тренерами на YouTub (суто аби зігрітись) і незалежно від результату, все одно йти на вечірку.

Надіємось, що у театрі зараз тепло, бо вистава «Оскар» за мотивами твору Шмітта варта перегляду. Мільйонні тиражі книги різними мовами світу, десятки театральних постановок з відомими акторами, і навіть французько-бельгійсько-канадська екранізація твору. Цікаво, який результат отримають київські організатори.

У Львові пройде славнозвісний Razomfest. На ньому можна буде послухати Іздрика, Макса Кідрука, Максима Заселяна і багато інших, чиї життя і робота надихають і мотивують. Львів’ян сальса також боком не обійшла: у Коммуні танцюватимуть! У програмі сальса, бачата, меренге, кізомба. А як втомишся чи просто виходити не буде, то простір пригостить тебе печивом і чаєм. Тільки не засиджуйся з тим чаюванням, а пробуй танцювати знов і знов.

В рамках програми третього фотофестивалю Odessa//Batumi Photo days в Одесі пройдуть традиційні вечірні фотопокази. За чотири вечори гості зможуть побачити шість країн світу! До речі, вхід на подію безкоштовний. А щоб гарно завершити вихідний день, варто відсвяткувати день народження бару разом з його власниками. Тут веселощі і танці до ранку гарантовані.

У Харкові виступить гурт Біла Вежа. За час свого існування гурт випустив 3 альбоми та відзняв 5 відеокліпів. Цього ж року Біла Вежа проїхала всеукраїнський тур на підтримку нового альбому, відігравши близько 50 концертів у 25 містах України.

Обирайте відпочинок на свій смак і не сидіть вдома! За народним повір’ям, яке перевірене десятками років досвіду, після хорошого відпочинку дипломи і курсові пишуться швидше, а життя видається не настільки жахливим.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus