Куди піти на вихідних 20-21 травня

вихідніУ Києві тихо не буде на цих вихідних: Strichka Festival увірветься у життя жителів звуками електронної музики. А в ботсаду відбудеться трошки інше музичне дійство: лунатиме класика в саду. Саті, Штраус, Чайковський – і все це серед квітів, трав та кущів. Скромніше за звучанням, але не менш тихе за значенням: Книжковий Арсенал запрошує всіх-всіх-всіх відвідати дуже цікаві лекції та познайомитись із крутими людьми.

Львів пригощатиме смачненьким: відбудеться третій фестиваль вуличної їжі Street Food So Good. І назва говорить за себе: посмакувати там – стане твоїм найкращим вибором. Досхочу наївшись можна піти послухати музику Генрі Перселла. А можна навпаки піти рухатись, а не меланхолійно лежати (поки сало зав’язується після Street Food So Good). Другий варіант актуальний для тих, хто не полінується прийти на сальса-вечірку.

А от якщо ти в Одесі і любиш серіал (читати «зразок естетики») «Твін Пікс», то тобі на презентацію фільму про Девіда Лінча. Прем’єра вже достатньо нашуміла, тому пора побачити все на власні очі. Ще цікаве дійство: ніч музеїв. І ні, ніхто тебе не закриє у моторошному приміщенні. Прихопивши друзів, ти відправишся у дивну подорож. А в ній не тільки дізнаєшся багато нового, але й зустрінеш цікавих людей, спробуєш зрозуміти історії з протиріччями та візьмеш участь у дискусіях. А ще! Музиканти всього міста і люди, які не уявляють свого життя без музики, вийдуть на вулиці і будуть творити те, що в світі назвали Street Music Day. Готовий слухати – приходь. Готовий співати і грати – тим більше приходь!

У Дніпрі відбудеться показ і обговорення фільму «Закохайся в мене, якщо насмілишся». У свій час він розпалив фантазію і сміливість мільйонів пар по світу. Музику на даху обіцяють на LIST. А от сальсу жовто-синіх кольорах – на сальса-вечірці.

У Харкові протягом лише декількох годин буде існувати унікальна експозиція, присвячена моді як мистецтву. Учасники побачать одяг як самодстатній арт-об’єкт, а моду – як культурний феномен та соціальне явище. З цікавого, проте, більш активного: відкритий урок від школи танців, який проведуть випускники.

Не сиди вдома! Вихідні існують для того, щоб знайти енергію на тиждень.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus