Куди піти на вихідних 18-19 березня

дівчина

Як і де отримати естетичний оргазм у ці вихідні? Розбираємось у подіях твого міста.

«Мій дід копав. Мій батько копав. А я не буду» – ось із такою фразою пропонуємо прокинутись киянам у неділю зранку і зібратись на виставу. У 2016-му році вона добряче нашуміла. Тому, якщо ще не в курсі її суті, то все ж варто піти глянути. Для сильних і незалежних (у найнестереотипнішому значенні цих слів) відбудеться показ фільму «Girl Power». Він розповідає історії п’ятнадцяти панянок, які завоювали успіх у чоловічому світі мистецтва ґрафіті. А тепер сумні новини: група Swans хоче вдруге піти на відпочинок. Тому їхнім фанатам варто прийти на концерт.

Львів’яни переживуть ніч особливого, живого техно в актовому залі Fredra.61. На противагу звичним вечіркам ти не просто слухатимете зведення вже готових треків, а станеш свідком творення техно-музики у реальному часі. У Дзизі буде не менш цікаво: акустичний вечір додасть насолоди вихідним. Особливо, якщо поєднати це із місцевими смаколиками. Майстрам слова чи фанатам цих майстрів варто зустрітись із Павлом Коробчуком. Під час поетичного сніданку цей харизматичний мужчина і поет читатиме вірші зі своєї нової книги «Хвоя». Скажу я вам, ми б усією редакцією поїхали з ним снідати.

Одесити організовують затишний перегляд фільму «Нескінченне щастя». Показ відбудеться у рамках Публічної Програми CANactions та святкування днів Франкофонії в Україні. Щодо музичних подій, то квартет Sound Storm буде запалювати публіку у ці вихідні. Дівчата зіграють від Beatles до Metallica, Майкла Джексона, Nirvana, Muse і Radiohead. А любителі творити музику самостійно можуть прийти поджемити у дружній атмостфері. Якщо немає інструменту – не біда. З тобою залюбки поділяться.

У Харкові виступить Гич Оркестр. Новий альбом, який вони презентують, зібрав пісні різних народів, які 100 років тому переклав Іван Франко. Для контрасту, пропонуємо опісля піти на ніч жахів. Але якщо ти маленький і тобі немає 18-ти, то краще сиди вдома. Організатори не пустять. Все серйозно. У Дніпрі Spalah потішить своїх відвідувачів вже знаними і новими колективами. Для гостей це буде вечір музичного оргазму. А ще жителям міста треба обов’язково придбати останні квиточки на виступ гурту «Антитіла». Ми вже енний тиждень переслуховуємо їхній новий альбом.

Хороших і цікавих вихідних!

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus