Куди піти на вихідних 11-12 березня

кафе

Нарешті почався період контрастів: хтось у кофтині, а ось дівчинка у пуховику. Звісно, вирішити на чиєму боці правда – доволі таки складно. Але тепло тішить усіх. І разом з тим максимально відволікає від навчання та роботи… Нарешті вихідні, і ми можемо піддатись бажанням відпочивати та розважатись.

Пропонуємо киянам відвідати філософський кіноклуб «Human». Фільм став для усього світу своєрідним дзеркалом, в якому відображається людина, з її болем, радістю, з її проблемами і простим людським щастям. Можливо, переживання героїв відкриють щось нове у тобі? Любителі танцювати та веселитись повинні потрапити на Big Dance Show у Caribbean Club. Крута атмосфера буде забезпечена ще й тим, що всі аматори зможуть знайти своїх профі і на практиці вчитись танцювати. Естети і спокійніші натури можуть завітати на Spring Boho Party. Здається, там зберуться усі модниці Києва.

У Львові відбудеться концерт до дня народження Джорджа Харрісона. Всі шанувальники the Beatles запрошені! А одесити можуть чудово провести час на Стройка-party: пісні під гітару разом з Singing Beards та цікава атмосфера чекають на тебе. А от як поєднати танці і джаз-вечірку розкажуть в іншому місці. Навіть більше: для тебе проведуть показовий виступ.

Не сиди вдома! Шукай цікаві події у своєму місті, виганяй з домівок друзів і зустрічай весну правильно.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus