Куди піти на вихідних 1-2 квітня

ДРУЗІ

Якщо ти ще не вирішив, як прожити ці вихідні, то читай уважно і вибирай на свій смак.

Перша подія, на яку варто звернути увагу – у Київ завітають Blue Foundation. Фанатам варто придбати квитки якомога швидше, щоб не пропустити подію. Група презентуватиме свій новий альбом «Blood Moon». Якщо ти любиш серіал «Twin Peaks», то одну ніч ти проведеш не вдома, бо присвятиш її перегляду першого сезону. І що найкраще – навколо тебе будуть люди, які розумітимуть тебе з півслова. Нарешті ти на повну зможеш насолодитись геніальністю цього серіалу.

Аби трошки попрацювати над подовженням тривалості свого життя, оновити нерви та насинтезувати кілограм дофаміну реготом, варто завітати на виступ від Мамахохотала. 180 хвилин щастя гарантовано. Ще одна смішна подія – STAND-UP comedy show. Організатори зібрали дуже різношерсту компанію досвідчених гумористів, тому вечір 1 квітня вийде справді веселим. Експериментально-документальна вистава «Ю-зе-фа!» – це перший публічний проект від «Театральної лабораторiї», яка до цього працювала у закритому режимі. І ми всі нарешті можемо побачити, над чим вони так довго старались. Жодних прогнозів, жодних порад – подія нова, варто просто прийти і побачити.

У Львові буде не менш цікаво з розвагами, але почнемо ми зі специфічного. Гра-тренінг «Cash-Flow» – це справді гра, але для тих, хто хоче розвинути свої навички бізнесмена. Словом, якщо фінанси – справа вашого життя, то вам буде весело. А тепер залишимо серйозне. Актовий зал Fredra.61 організовує круту подію: ніч під електро та техно від Border Shift та ma-GOOCH. Окрім згаданих гостей виступлять ще Machitas та Dr. Obsidian. А от натанцюватися львів’яни зможуть на «Bravo Hits» – великій дискотеці під музику 90-х та 2000-х. Згадаємо молодість?

В Одесі 1 квітня напевне дуже небезпечно ходити вулицями – ще ненароком десь серцевий напад від сміху схопиш. Це ж Одеса! І звісно, як без професійних гумористів у цей день: «Дизель Шоу» задасть жару. Окрім того, це найвеселіше місто України, воно ще хоче забрати титул найбільш джазового. Принаймні, останнім часом події про це досить голосно заявляють: варто відвідати лінді-хоп. Щось родом зі старої Америки, таке ж вільне як джаз і дещо запальне.

У Харкові пройде ніч Тарантіно: так, ти зможеш слухати ці геніальні діалоги і промовляти слова разом з героями. Три найкрутіші фільми – витримаєш до ранку? Ще у Харкові буде Сальто Назад. І його потрібно не робити, а слухати. Гурт потішить вуха хорошою музикою.

Веселих вихідних!

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus