В УКУ запрацював Центр Митрополита Андрея Шептицького

c7b25dbd038c8ee70e1f6b37163f32a5

10 вересня у Львові відкрили Центр Митрополита Андрея Шептицького. Він розташований на території студентського містечка Українського католицького університету.

Центр Митрополита Андрея Шептицького – це новітній інформаційно-ресурсний центр та бібліотека. Також це перша будівля за часів незалежності, яку збудували спеціально для бібліотеки.

Будівництво п’ятиповерхової бібліотеки Українського католицького університету тривало два роки. Площа Центру Шептицького становить 6027 м2. Окрім бібліотеки тут є навчальні аудиторії, конференц-зал, кав’ярня, дитяча кімната, адміністративні приміщення, та сувенірна крамничка.

Вартість будівлі – понад 5 мільйонів доларів. Збір коштів на будівництво Центру Шептицького був частиною великої промоційної кампанії УКУ. Вона тривала 7 років.

Новозбудована бібліотека є не лише науковим, навчальним чи культурним центром. Її творці обіцяють слідкувати за соціальною складовою цього проекту. Простір Центру є безбар’єрним, а заходи, що тут відбуватимуться, мають бути доступними для людей з вадами зору.

Користуватись інноваційною бібліотекою зможуть не тільки студенти і працівники Українського католицького університету, але й усі охочі. Щоби оформити читацький квиток, потрібно подати паспорт, студентський квиток або інше посвідчення особи. Вартість абонементів: місячний квиток – 100 грн, семестровий – 250 грн, квиток на добу – 15 грн. У Центрі обіцяють почати оформлювати абонементи з 15 вересня.

Центр Шептицького працюватиме з 9:00 по 22:00 у будні дні та у суботу з 10:00 по 17:00 і у неділю з 11:00 до 17:00.

Нагадаємо, що УКУ отримає доступ до міжнародної юридичної бази даних «HeinOnline».

Фото: old.ucu.edu.ua

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus