Бездомний зі США назбирав на навчання з допомогою краудфандингу

бездомний

У США бездомний студент зібрав 184 тисячі доларів для оплати навчання в коледжі за допомогою краудфандингу. Благодійники сумнівалися в правдивості історії юнака, але все вирішилося благополучно.

У вирішенні долі Фреда Кеннеді Барлі взяла участь дружина поліцейського, який знайшов студента, коли той ночував у наметі біля коледжу. Жінка написала на своїй сторінці у Facebook про юнака з Барнсвілла, в якого нема власної домівки та грошей на навчання.

Історія отримала відгук, і користувачі організували кампанію зі збору засобів на краудфандинговій платформі Gofundme. За 20 днів удалося зібрати більше 180 тисяч доларів. Проте, користувачі почали сумніватися в достовірності нещасливої історії студента, а тому винесли питання на публічне обговорення.

«Ми отримали суперечливу інформацію про історію Фреда Барлі, тому просимо переглянути результати краудфандингу для того, аби люди були впевнені, що їх кошти дійсно будуть витрачені на освіту», – написала на своїй сторінці Кейсі Блені, ініціаторка благодійної акції.

Після тимчасового призупинення кампанії питання вирішили, а збір коштів продовжився. Всі зібрані гроші під наглядом адвокатів студента і Кейсі Блені використають для оплати освіти бездомного.

Без відгуку-подяки своїх рятівників із соцмереж хопець не залишив. На своїй сторінці у Facebook він опублікував пост, де також розповів про завершення історії.

Фото: unsplash.com.

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus