Вчимо англійську за коміксами

супермен

Комікси – гарна альтернатива сучасній художній літературі. Особливо для тих, хто вивчає іноземну мову – візуалізовані тексти сприймаються швидше й краще. Сьогодні ми порадимо вам декілька цікавих графічних новел для початківців і справжніх англофілів.

Для рівнів Elementary (A1) і Pre-Intermediate (A2)

Garfield – серія коміксів про одного із найпопулярніших американських котів – рудого товстуна Гарфілда. Коротенькі історії розповідають про його насичене життя (частіше за все він просто їсть і спить) та про взаємовідносини з господарем Джоном Арбаклом і песиком Одді. Варто відмітити, що серія виходить з 1978 року.

Scooby-Doo, Where Are You – пригоди групи підлітків і їхнього розмовляючого дога Скубі Ду, які розслідують паранормальні явища.

Mickey Mouse Adventures – історії за участі відомих героїв компанії Disney: Міккі Мауса, Дональда Дака, Скруджа Макдака, Гуфі та інших веселих персонажів.

Calvin and Hobbes – іронічні історії про пригоди шестирічного Кельвіна, який разом зі своїм найкращим другом – плюшевим тигром Хоббсом – намагається зрозуміти навколишній світ. До речі, Кельвін іноді переймається дуже серйозними питаннями.

Sarah’s Scribbles – серія гумористичних скетчів молодої американської художниці Сари Андерсен про навчання, стосунки, роботу й життя в цілому.

Asterix. Головні герої – Астерікс та Обелікс – двоє веселих друзів, які мешкають у маленькому галльському селищі. Однак життя у селищі не можна назвати нудним – його жителі щодня протистоять нападам римських солдатів.

http://uaspeaking.org/wp-content/uploads/2016/05/futurama.jpg

Реклама

Для рівнів Intermediate (B1) і Upper Intermediate (B2)

Bone – історія про білих лисих істот – боунів. Одного разу вони потрапляють у світ людей. Тут і починаються веселі пригоди.

Ultimate Spider-Man. Пітер Паркер був звичайним учнем середньої школи, поки укус експериментального павука не перетворив його на одного із найвідоміших світових супергероїв – Людину-Павука. Ця серія – перезапуск оригінальної історії, тому вона буде цікава людям, які хочуть дізнатися, як 15-річний хлопець став людиною-павуком.

Simpson Comics – історії з життя найулюбленішої та найжовтішої родини США.

Futurama Comics. Що б ви зробили, якби випадково заморозили себе у 2000 році, а прокинулися від кріогенного сну лише у 3000-му? Філіп Джей Фрай завів дружбу з найкрутішим роботом у світі; знайшов свого пра-пра-пра-пра-пра…племінника; почав зустрічатися із мутанткою, а також влаштувався у кур’єрську компанію «Міжпланетний Експрес». І це лише початок його фантастичних пригод.

Scott Pilgrim. Скотт Пілігрім – звичайний 24-річний хлопець. Він грає у музичному гурті. Проживає із своїм другом нетрадиційних романтичних поглядів. А ще він закохався у дівчину, 7 колишніх якої об’єдналися, щоб його знищити. Але Скотт не зі слабаків, і він ще покаже, хто головний герой цього коміксу.

betmen

Рівень Advanced (C1)

Fables. Герої казок, легенд і пісень вимушені оселитися у реальному світі, після того як їхні світи були захоплені Армією темряви. Колись вони повернуться додому, але поки все, що їм залишається – виживати у сучасному світі.

Maus. A Survivor’s Tale – в цій історії описується жорстка правда про Голокост, учасниками якого стали батьки автора новели. Євреї тут зображені у вигляді мишей, а нацисти – кішок. Єдиний комікс в історії, який отримав Пулітцерівську премію.

Batman. The Dark Knight Returns – один із найвідоміших творів про Темного Лицаря. Минуло 10 років з того дня, як Бетмена бачили у Готемі востаннє. Злочинність і беззаконня у місті зростають. Нова банда, яка називає себе мутантами, не дає жити простим людям. Побачивши, який безлад коїться без Бетмена, Брюс Вейн вирішує знову надягнути маску летючої миші. Однак разом із Бетменом до справи повертаються його люті вороги.

Blacksad – серія нуарних історій, які відбуваються у світі антропоморфних тварин. Головний герой – кіт-детектив Джон Блексед, який одного дня починає розслідувати вбивство колишньої коханої.

V for Vendetta. Події розгортаються в антиутопічній Великобританії, де до влади прийшла фашистська партія Northfire. Головний герої роману – таємничий революціонер, який за підтримки народу намагається знищити чинну владу.

Watchmen – легендарний твір Алана Мура й Дейва Гіббонса. Це альтернативна історія нашого світу, в якому костюмовані герої існують насправді.

Це лише маленька частинка у нескінченному океані графічних історій. Щоб розповісти про всі, напевно, не вистачить і цілого життя. Якщо ви хочете урізноманітнити свої уроки англійської, то комікси – ідеальний варіант для цього.

Вперше опубліковано на «Україна Speaking».

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus