Молодіжні активісти, на яких варто підписатися (Частина 2)

team

Ми знаємо, що перелічити всю активну молодь поіменно – неможливо. Але от уже вдруге ми намагаємося згадати бодай десяток тих, на кого варто відписатися в соцмережах.

circle (8)

Яна Панфілова

Освіта: вивчає соціальну роботу в Академії праці, соціальних відносин і туризму.

Діяльність: за підтримки ЮНІСЕФ заснувала благодійну організацію та рух Teenergizer, який займається допомогою та підтримкою підлітків, зокрема ВІЛ-позитивних, у Східній Європі та Центральній Азії. Вони проводять освітні проекти, публічні акції та інші молодіжні заходи, а також займаються адвокацією прав і потреб підлітків та молоді у формування політики України.

У червні 2016 року Яна виступала на тему молоді перед Генеральною Асамблеєю ООН, а цього року її внесли до списку #Top30under30 за версією KyivPost. Тепер Яна також опікується проблемою сексуальної освіти.

Чим займається: ВІЛ-активізм, сексуальна освіта, підлітки та молодь.

circle (9)

Нік Сторчай

Освіта: вивчає веб-дизайн в Київському національному університеті технологій та дизайну.

Діяльність: раніше працював графічним дизайнером на «Громадському радіо», перекладачем у благодійній організації «Точка опори» і Freedom House та СММ-спеціалістом на Hromadske International.

Нині працює архітектором взаємодії у шведській компанії Miber AB. Нік також є членом відділу зв’язків з громадськістю Європейського молодіжного парламенту.

Чим займається: дизайн, комунікації, ЛГБТ, права людини.

circle (11)

Анастасія Оніщенко

Освіта: вивчає політологію в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Діяльність: є координаторкою проектів у Парламентській платформі майбутнього Донбасу та Інституті успішного міста. Анастасія також обіймає посаду заступниці голови департаменту освіти та молоді Ліберально-демократичної ліги України.

Раніше вона була волонтеркою всеукраїнського об’єднання «Демократична партія», учасницею освітнього проекту Відкритий університет реформ та лекторкою в Центрі єдності. Втім, і тепер Анастасія продовжує лекторську діяльність на тему місцевого самоврядування та децентралізації.

Чим займається: молодіжні проекти, регіональні зв’язки, децентралізація, місцеве самоврядування, реформи.

circle (12)

Антон Марчук

Освіта: вивчає країнознавство в Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка.

Діяльність: працює аналітиком у Антикорупційному штабі, який виявляє корупційні правопорушення можновладців, щоб притягувати їх до відповідальності. Антон також задіяний як менеджер антикорупційного напряму в коаліції громадських організацій «Реанімаційний пакет реформ».

Чим займається: реформи, антикорупційна діяльність.

circle (13)

Євгенія Шитова

Освіта: вивчала економіку в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.

Діяльність: працює СММ-менеджеркою мережі академічних стартап-інкубаторів YEP, а також редакторкою в локальному виданні KNEU Media. До того ж, Євгенія працює заступницею голови студентського наукового товариства КНЕУ і вже двічі була співорганізаторкою конференції KNEU StartUp Day.

Чим займається: освіта, студентські ініціативи, медіа та комунікації.

circle (14)

Кирило Бескоровайний

Освіта: Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка.

Діяльність: Кирило – співзасновник науково-популярного журналу «Куншт», який пише про «науку як мистецтво». Торік був одним з двох молодіжних делегатів України до ООН, а цього року організував волонтерський проект «Тут і зараз».

Чим займається: освіта, популяризація науки, волонтерство.

circle (15)

Ангеліна Трифонова

Освіта: вивчає системний аналіз у Національному гірничому університеті (НГУ) та судово-прокурорську спеціальність у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Діяльність: раніше Ангеліна була головою департаменту фандрайзингу в Раді студентів НГУ та очолювала осередок Молодіжної антикорупційної агенції. Нині є депутаткою Молодіжної ради Дніпра та головою організації «Студентський контроль діє». Окрім того, очолює науковий департамент Ради студентів та представляє студентське самоврядування на Вченій раді НГУ, а також стажується у відділі економічного та фінансового аналізу Верховної Ради України.

Чим займається: студентський активізм, антикорупційна діяльність, студентське самоврядування.

circle (16)

Андрій Бродецький

Освіта: вивчав комп’ютерну інженерію в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Діяльність: Андрій був головним редактором університетського медіа «КПІшник» та онлайн-видання про технології та суспільство Apparat. Нині є журналістом-фрилансером і раніше писав для видань The Village, Meduza, «Фокус», Republic та інших. Також веде найпопулярніший Telegram-канал в Україні (близько 30 тисяч підписників).

Чим займається: медіа, сучасні технології, популяризація науки.

circle (17)

Кіра Нечай

Освіта: випускниця історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, пройшла атестацію як інструктор з тактичної медицини в Українській військово-медичній академії, тепер вивчає право в Національній академії внутрішніх справ.

Діяльність: Кіра працює регіональним менеджером руху «ЧЕСНО. Фільтруй суд» та є інструктором ГО «Науково-практичний центр UNIT», який спеціалізується на навчанні домедичної допомоги. Раніше стажувалась у Комітеті Верховної Ради України з питань протидії і запобігання корупції та працювала аналітиком в ГО «Антикорупційний штаб».

Чим займається: судова реформа, навчання домедичної допомоги.

circle (18)

Владислав Канцир

Освіта: вивчав міжнародні економічні відносини у Львівському національному університеті імені Івана Франка, тепер навчається у Школі публічного управління УКУ.

Діяльність: працював радником у cистемі публічних електронних закупівель ProZorro, був ліцензіатом TEDxLviv. Крім того, Владислав був дослідником у Центрі вивчення демократії в міжнародній дослідницькій організації GPUS, а нині працює в національній енергетичній компанії «Укренерго». Також брав участь у лондонській програмі Leadership, Education and Development (LEAD) цього року, а ще координував ряд міжнародних проектів, зокрема, Trileteral Youth Forum: Germany, Russia, Ukraine та International Week Lviv,

Чим займається: економіка, енергетика, підприємництво.

*Редакція «Студвею» не відповідає за погляди й пости осіб зі списку. Втім, ми вважаємо, що їхня діяльність варта уваги. Якщо ви думаєте, що маєте бути в списку молодіжних активістів або знаєте таких людей, будь ласка, напишіть їхні імена в коментарях або на пошту elena@studway.com.ua.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus