Прес-реліз: Studway Awards 2016

awards 16 cover 1
В Києві проведуть студентський Оскар

17 грудня у FEDORIV Hub онлайн-видання «Студвей» збирає читачів і друзів проекту для святкування третьої річниці діяльності та нагородження талановитих проектів українських студентів на церемонії Studway Awards.

Цього року редакція нагороджуватиме 10 переможців, серед яких молодий винахідник Дмитро Кривий, паралімпієць Максим Крипак, волонтер Аліна Михайлова, проект «Відкрита бібліотека красних мистецтв» та інші.

Ще двох переможців у номінаціях «реформатор освіти» і «студентський лідер» буде обрано шляхом онлайн-голосування.

Тетяна Терехова, засновниця проекту «Студвей»: “ Як проект, «Студвей» почався з бажання допомагати молоді жити комфортніше і яскравіше, знаходити мотивацію, планувати професійний розвиток та вирушати у цікаві подорожі. За три роки нашої діяльності ми із захопленням спостерігали за сміливими проектами українських студентів, що розширюють горизонти та змінюють країну. Саме такі проекти ми і відзначаємо разом з нашими партнерами на церемонії Studway Awards.”

Окрім церемонії нагородження на гостей також чекає вечірка з гарною музикою від молодого студентського гурту INDYTRONICS та смачними частуваннями, а також інші сюрпризи.

Партнери проекту:
Impact Hub Odessa
Hub Volunteer Service
KARANDASH
Intertelecom
speedostore.com.ua
Радіо Ера-Фм
1+1 медіа
БЕГЕМОТ
IT Education Academy
єПраво
AIESEC
AEGEE
ФРІ

Дізнавайтесь більше на офіційній сторінці заходу, а також на сторінках події у Facebook та VK.
Вхід на подію вільний, проте кількість місць обмежена. Зареєструватися на Studway Awards можна тут.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus