35 українських студентів зможуть щоліта стажуватися в канадських вишах

summer-office-student-work

Українські студенти відтепер зможуть брати участь у дослідницькому стажуванні в Канаді. Воно буде відбуватися у межах Програми Mitacs Globalink Research Internship.

З травня до вересня кожного року до 35 учасників з України, які пройшли відбір, упродовж 12 тижнів стажуватимуться під керівництвом викладачів канадських університетів. Дослідження відбуватимуться з різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук. Під час подання заявки студенти зможуть обрати до 7 дослідницьких проектів, які надають канадські вчені.

Учасниками програми, крім України, вже є студенти з 9 країн світу, зокрема, Австралії, Франції, Німеччини. Українські студенти зможуть отримати та покращити компетентності в дослідницькій діяльності, а також відчути чудову атмосферу та культуру Канади.

Наразі програма стажування доступна у більш ніж 60 університетах Канади. Вона включає не лише роботу над спільним проектом, а й переліт, стипендію, медичне страхування, можливість відвідувати заходи з професійного розвитку тощо. Урочиста церемонія відкриття цієї програми пройшла у Києві, у Національному музеї Тараса Шевченка.

Нагадаємо, що також українські студенти візьмуть участь у University Startup World Cup 2017.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus